Sağlığım

Yeterince param var. Hastalanırsam tüm sağlık harcamalarımı kendim karşılayabilirim! Özel sağlık sigortasına ihtiyacım yok!' diye düşünebilirsiniz.

Oysa ki özel sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran önemli bir güvencedir. Sağlık sigortası, sizin ve ailenizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar. Teminatları; yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavi; ameliyat, yoğun bakım, doğum gibi durumlardır. Ayakta tedavi ise hekim muayenesi, tetkik, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri içerir. İhtiyacınız olan teminatlar ve seçeceğiniz limitlere göre primleriniz belirlenir.

Özel sağlık sigortası, size istediğiniz hastane ve doktoru seçme hakkı tanır. Amaç, en iyi tedaviye ulaşmanızı sağlamaktır. Poliçe ücretleri standart değildir; her birey için farklı bir ücretlendirme yapılır.

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunulan bir üründür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’lılar için aynı kalitedeki sağlık hizmetinden Özel Sağlık Sigortası primlerine kıyasla çok daha düşük primlerle yararlanma fırsatı sunar.

Bu poliçeyi yaptırmak için; SGK’lı olmak bir ön koşuldur. SGK’lı olmayan kişiler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olamazlar.

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerde karşılaşabileceğiniz hastalık ve kaza gibi risklere karşı koruyan, vize işlemlerinde zorunlu tutulan bir sigorta türüdür.

Standart bir seyahat sigortası 30.000 Euro teminata sahiptir. Seyahatiniz sırasında oluşabilecek aksiliklerde, tarafınıza ödenecek miktar ve alacağınız hizmetler, bu limit dahilinde karşılanacaktır.

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Sigortalarında, sigortalının kesintisiz 3 yıl boyunca sigortasını devam ettirmesi halinde, 3 yıl sonunda sigortalının sağlık durumu esas alınarak değerlendirilir ve Ömür Boyu Yenileme hakkına sahip olabileceğinizi,

Sağlık ücreti etkileyen en önemli unsurlar kişinin sağlık geçmişi, kişinin kalıtsal bir hastalığı olup olmadığı ve poliçenin içerdiği teminatlar olduğunu biliyor muydunuz?

Hasar Anında İstenilecek Belgeler,
• Tazminat talep formu
• Tetkik ve tahlil sonuçları
• Fatura aslı
• Reçete orijinali ve küpürleri
• Sigortalı banka hesap bilgileri
• Hastane yatış-çıkış epikrizi

Hızlı Teklif Al:

Kişisel verilerinizin korunması ve işlenmesine ilişkin aydınlatma metni için tıklayınız.

Captcha
Bunlara da göz atın: