Arabam

Kaza sonucu başka araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi güvence altına alan, tüm araç sahipleri tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni zararları teminat altına alan bir sigortadır.

Zorunlu trafik sigortası olmayan ya da poliçe süresi dolmuş araçlar görüldükleri yerde trafiğe çıkamayacak şekilde işlem yapılır. Her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi bitmeden yeniletmekten sorumludur.

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kasko, trafik sigortasının aksine  karşı araçtaki hasarı değil, kendi aracınızdaki hasarı güvence altına alır.

Kasko poliçesi çarpma-çarpışma, hırsızlık, yangın başta olmak üzere bir çok riskinizi isteğe bağlı olarak teminat altına alabileceğiniz , aracınızı koruyan bir sigorta ürünüdür.

Kasko poliçesi Türkiye sınırları içinde geçerlidir. Yurt dışına aracınızla çıkacaksanız poliçenize yurt dışı teminatı ilave ettirmeyi unutmayın. En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Aracınızla çıktığınız yurt dışı seyahatlerinizde, mevcut trafik sigortanızın bir uzantısı olarak düzenlenen ve bir çok ülkede zorunlu olan bir sigorta ürünüdür. Aracınıza ve seyahat sürenize bağlı olarak ödeyeceğiniz primler farklılık gösterebilir.

Yeşil kart sigortası, bir nevi uluslararası trafik sigortasıdır.

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Trafik sigortası sahibine dava açılırsa, Dava trafik sigortasının kapsamında bir konu için açılmışsa poliçe kapsamındadır. Dava için yapılacak harcamalar ve avukatlık ücretleri, poliçe limitlerine bağlı olarak poliçe kapsamında olduğunu,

Trafik sigortası genel uygulamasına göre sigorta şirketlerinin gerekli belgeler sigorta şirketine iletildikten sonra 8 iş günü içerisinde hasar işlemlerini tamamlanması gerektiğini,

Kasko sigortasınında ek teminatlar alarak aracınızın güvencesini artırabileceğinizi,

Kasko hasarlarında çekici hizmeti, mini hasar onarım hizmeti ikame araç temini gibi bir çok hizmeti satın aldığınızı biliyor muydunuz?

Hasar Anında İstenilecek Belgeler,
• Poliçe fotokopisi,
• Kaza Tespit Tutanağı, 
*Hangi durumlarda anlaşmalı tutanak, hangi durumlarda polis tutanağı gerekli?
• Sürücülerin ehliyet ve ruhsat fotokopisi,
• Hasara ait fotoğraflar, 
• Rehinli ve ipotekli araçlarda bankadan alınacak resmi belgeler.

Anlaşmalı Kaza Tespit Tutanağı Örneği için Tıklayın

Hızlı Teklif Al:

Kişisel verilerinizin korunması ve işlenmesine ilişkin aydınlatma metni için tıklayınız.

Captcha
Bunlara da göz atın: