Evim

Zorunlu deprem sigortası DASK “Deprem geçecek, hayat devam edecek” yaklaşımından yola çıkarak, 2000 yılında zorunlu sigorta kapsamına alınan bir sigorta ürünüdür.

Deprem sonrasında yaşamın kaldığı yerden yeniden güvenle devam edebilmesini amaçlar.

DASK İle eviniz şu durumlarda teminat kapsamındadır: Deprem, deprem sonrası yangın, deprem sonucu olan patlama türü hasarlar. En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Konut sigortası, bina ve içinde yer alan eşyaları teminat altına alır.

Eğer kiracı iseniz sadece eşyalarınız için de poliçe yaptırabilirsiniz.

Konut sigorta ürünleri, tek bir poliçe ile birçok risk için güvence sunmaktadır. Yangın, deprem, fırtına, sel ve su baskını, hırsızlık, terör, komşuluk mali mesuliyet, ikamet değişikliği masrafları, izolasyon eksikliği sonucu evdeki eşyaların güvence altına alınması konut sigortasının kapsamındadır.

"Eviniz DASK ile teminat altında olabilir, ama zorunlu deprem sigortası tek başına evinizin korunmasını sağlayamaz. Deprem dışında yukarıda yer alan risklere karşı konut poliçesi yaptırmanız gerekir."

En iyi fiyat imkanı ve Otokoç Sigorta ayrıcalığından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Dask poliçenizin her yıl yapılması gerektiğini ve bir sonraki yıl yenileme yaptığınızda indirim kazandığınızı,

Konut poliçeniz teminatlarına eşya teminatı ekletip evinizdeki eşyalarınızı da teminata alabildiğinizi hatta kiracı olarak oturduğunuz konut için eşyalarınız içinde bu teminat ile poliçe satın alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Hasar Anında İstenilecek Belgeler,
• Sigortalının hasar beyan yazısı (hasarın meydana geliş şekli ve rakamsal hasar tutarını içeren)
• Sigortalıya ait IBAN
• Tapu fotokopisi veya kira kontratı
• Nüfus cüzdan fotokopisi
*** Konut hasarlarında ilk önce sigorta şirketinin çağrı merkezini aramanız, daha sonra hasar tespiti için eksperinizle uygun zamanınızı belirleyerek en kısa zamanda gerekli evrakları acentenize veya eksperinize ulaştırmanız gerekmektedir.

Hızlı Teklif Al:

Kişisel verilerinizin korunması ve işlenmesine ilişkin aydınlatma metni için tıklayınız.

Captcha
Bunlara da göz atın: