Kurumsal / Hakkımızda /

Hakkımızda

Otokoç Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş; uzman kadrosuyla kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı içersinde müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri sunarak, sektörün öncü ve lider sigorta şirketleri olan Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Güneş Sigorta ve Mapfre Sigorta ile işbirliği yapmaktadır.

Her biri bir sigorta acentesi olarak faaliyet gösteren Otokoç ve Birmot Temsilciliklerinde, aracınızın trafik ve kasko sigortası dışında evinizin ve işyerinizin sigortalarını da avantajlı seçeneklerimizden yararlanarak yaptırabilirsiniz. Zamanında ve hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

Tüm Otokoç ve Birmot şubelerinden çok cazip koşullarda sigorta yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki Teklif İstiyorum butonuna tıklayarak Sigorta Talep formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurunuz elimize ulaştığında sigorta yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Eğer Trafik Sigortası ve Kasko'nuzun bitiş tarihleri ile ilgili hatırlatma almak istiyorsanız "Hatırlatma istiyorum"a tıklayınız.